Kompresörlerinizin Bakım ve Onarım Noktası



servis@birkommak.com

 

+90 532 672 8273

  

 

HAKKIMIZDA

 

BİRKOM KOMPRESÖR, çeyrek asra yakın bir tecrübe ile 2015 yılında Bursa’da faaliyetlerine başlamış, kompresör ve basınçlı hava ekipmanlarına yönelik konusunda, satış ve satış sonrası servis hizmetleri  vermeye odaklanmış bir makine firmasıdır. Sektördeki  yerini  güçlendirdikçe, Kompresör Satışı ve Teknik Servis konusunda uzman kadroya sahip olan, kaliteye verdiği önem ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan firmamız gerek hava sektörünün gerektirdiği teknolojilerin yakından takibi, gerek ise kişisel gelişimlerimiz ile profesyonellerden kurulu deneyimli bir ekiple yola çıktık.

VİZYON & MİSYON

 

Hava kompresörü ve ekipmanları piyasasında; satış, servis ve yedek parça alanında TÜRKİYE’nin önde kuruluşlarından olmaktır.Bu hedefimize; çalışanlarımız ile birlikte, müşteri memnuniyetini sağlayarak, sağlıklı gelişerek, evrensel kalite ve standartlar da ürün ve hizmetler sunarak erişmeyi umuyoruz. Başarımızın, müşterilerimiz ile olan dürüstlük, ahlak ve karşılıklı güvene dayalı olduğuna inanıyoruz. Müşterilerimizin kişisel beklenti ve gereksinimlerinin ortak başarımız için önemli olduğunun bilincindeyiz.

Kompresör gereksinimleri konusunda firmalarımıza yalnızca satış konusunda değil, aynı zamanda dönemsel kiralama gibi farklı kullanım yollarında da hizmet vermekteyiz. Bununla birlikte 2. el kompresör piyasasında da aktif bir oyuncu olarak, hem çalıştığımız firmaların makine parkurlarının yenilenmesine yardımcı olmakta, hem de atıl duruma düşen bu makineleri revize ederek ekonomiye kazandırmaktayız. Ürünlerin periyodik bakımlarını, farklı kitler altında yapmak üzere sözleşmeli çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Bu konudaki deneyimli ekibimiz, kalite politikamız ve güvenilir markamız ile 22 yıla yakın bir süredir çözümün adresi olmayı sürdürüyoruz.

Kompresörlerin operasyon sırasında maksimum verimle ve en uzun ömürle çalışmasını sağlayacak, enerji tüketimini minimumda tutacak, verimi maksimize edecek şekilde, ihtiyaç tespitleri, projelendirme, elektrik ve boru tesisatı uygulamaları yapmaktayız. Ürün satışı gerçekleştirdiğimiz firmaların personeline düzenli olarak eğitimler vermekte ve kullanımdan kaynaklanan verim ve ömür kayıplarını en aza indirmeye çalışmaktayız.

Saygılarımızla:

BİRKOM KOMPRESÖR MAK.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

İLETİŞİM BİLGİLERİ



+90 224 413 32 86



servis@birkommak.com

satis@birkommak.com

BİRKOM KOMPRESÖR MAK. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. Tüm Hakları Saklıdır.


